iMeteo.sk Počasie Apps For PC

563

Free iMeteo.sk Počasie Apps Download For PC

iMeteo.sk Počasie

Free iMeteo.sk Počasie Apps Download For PC Windows 7/8/10/XP.iMeteo.sk Počasie Apk Full Version Download for PC.Download iMeteo.sk Počasie Apps Latest Version for PC,Laptop,Windows.There have lost of free apps for pc just check GTA 5 download for pc.I think you will like Free Download GTA 4 that will give you a fun time.If you like this apps for pc just try Free Gta san andreas Download too.

Our site helps you to install iMeteo.sk Počasie Apps Games available on Google Play Store too.Just Download android Apps Games on desktop of your PC.If you like iMeteo.sk Počasie APK Just Download Free Call Of Duty Advanced Warfare Apps too.Let’s show you show you how to run iMeteo.sk Počasie apps on pc windows.Just Download iMeteo.sk Počasie APK for PC Here.
Click below link to download app for pc

Android 9…UPOZORNENIE: Ak máte operačný systém Android 9, tak nás prosím kontaktujte na support@meteoidata.com. Plná podpora sa očakáva na konci roka 2018.Buttonbass apk download for pc is free too.

Slovenská appka iMeteo.sk Počasie prináša TOP funkcie pre Vás:
•Varovania na nebezpečné poveternostné javy
•Detektor bleskov
•Notifikácia a upozornenie ak Vo Vašom okolí udrie blesk
•iRadar s pohybom zrážok a búrok v strednej Európe
•Aktuálny stav počasia
•Predpoveď po hodinách
•Predpoveď až na 10 dní
•Množstvo widgetov a personalizácii celej aplikácie

V jednej aplikácii získate tie NAJkomplexnejšie a NAJpodrobnejšie informácie o počasí na Slovensku.

❗️Výstrahy na počasie
Ak vo Vašom okrese sa nebezpečný poveternostný jav, pred ktorým vydáme výstrahu, tak Vás na to aplikácia upozorní a vy tak budete včas pripravení.

?Detektor bleskov
V prípade, že sa nad Slovenskom vyskytujú búrky, tak Vám aplikácia na domovskej stránke zobrazí mapku, kde v uplynulých 30 minútach udreli blesky. Na mape si môžete pozrieť, aký druh blesku udrel, kedy presne a kde udrel a s akou silou.

⚡️Notifikácia na úder blesku
Ak Vo Vašom okolí (predvolene v okruhu 30 km) udrie blesk, tak Vám aplikácia pošle notifikáciu s informáciou ako ďaleko od Vás blesk udrel. Vy sa tak môžete včas ukryť do bezpečia.

?iRadar – presný zrážkový radar
V aplikácii môžete sledovať postup zrážok od Nemecka po Ukrajinu a od Baltského mora po Jadran. Viete tak zistiť, kde sú zrážky, kedy dorazia ku Vám alebo naopak, kedy ustanú.

?Aktuálny stav počasia
Samozrejmosťou je aktuálny stav počasia. Stav počasia je meraný na reálnej meteorologickej stanici SHMÚ alebo na tzv. PWS staniciach, čo sú osobné meteostanice pripojené do siete internet.

?Predpoveď počasia
Kvalitná predpoveď európskeho numerického modelu ECMWF od nórskej meteorologickej služby po hodinách až na 10 dní vopred.

?Widgety a personalizácie
Aplikácia obsahuje veľké množstvo widgetov a osobných nastavení. Widgety aj prostredie aplikácie si môžete nakonfigurovať podľa vlastného štýlu. Vybrať si môžete jednotky, pozadia aplikácie, svetlú alebo tmavú tému aplikácie, fonty alebo ikony počasia. Nič Vám nenútime. Aplikáciu si môžete personalizovať tak, ako sa Vám bude páčiť.

PODPORA NONSTOP
Zariadení je mnoho a nemusí na každom naša aplikácia fungovať správne. Je tu však pre Vás podpora, kde s Vami radi problém vyriešime. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás preto neváhajte urýchlene kontaktovať na adrese: support@meteoidata.com

How To Play iMeteo.sk Počasie Apps On PC,Laptop,Tablet

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the iMeteo.sk Počasie Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install iMeteo.sk Počasie APPS for PC Windows.Now you can play iMeteo.sk Počasie Apps Games on PC.
Click below link to download app for pc

 

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR