Meteoradar In-počasí Apps For PC

753

Free Meteoradar In-počasí Apps Download For PC

Meteoradar In-počasí

Free Meteoradar In-počasí Apps Download For PC Windows 7/8/10/XP.Meteoradar In-počasí Apk Full Version Download for PC.Download Meteoradar In-počasí Apps Latest Version for PC,Laptop,Windows.There have lost of free apps for pc just check GTA 5 download for pc.I think you will like Free Download GTA 4 that will give you a fun time.If you like this apps for pc just try Free Gta san andreas Download too.

Our site helps you to install Meteoradar In-počasí Apps Games available on Google Play Store too.Just Download android Apps Games on desktop of your PC.If you like Meteoradar In-počasí APK Just Download Free Call Of Duty Advanced Warfare Apps too.Let’s show you show you how to run Meteoradar In-počasí apps on pc windows.Just Download Meteoradar In-počasí APK for PC Here.

Click below link to download app for pc

Mezi hlavní funkce patří zobrazení aktuálních srážek nad ČR (tzv. radarových snímků). Poznáte tak, kde aktuálně prší nebo sněží. Aplikace je dobrým pomocníkem na vaše cesty a výlety.

V dalších vrstvách můžete zobrazit teploty z meteostanic v ČR nebo zprávy o aktuálním počasí od uživatelů serveru www.In-Pocasi.cz.

Aplikace umožňuje zasílat informace o počasí ve vaší lokalitě. Pokud se u vás vyskytuje například silná bouřka, stačí v aplikaci vytvořit hlášení o počasí, které si následně přečtou stovky lidí. Přidat můžete aktuální fotografii či popis počasí. Ostatní lidi tak varujete před nepříznivým počasím, které panuje ve vašem městě a pravděpodobně zasáhne i další.

Srážky a jejich předpověď (radar)
Aplikace na mapě zobrazí aktuální srážky nad Českem a Německem s přesností až 1 km. Nechybí ani předpověď jejich vývoje na následující hodinu. Přesně tak poznáte, kdy přeháňka dorazí přímo do vašeho města.

Údaje z meteostanic
Na mapě jsou dostupné údaje z více než 100 meteorologických stanic. Meteorologické stanice zaznamenávají teplotu, vítr, srážky ale i vlhkost nebo tlak vzduchu.

Blesky
V případě bouřek aplikace zobrazí i místa, kde uhodil blesk. Na základě radarového snímku potom poznáte, jak se bude bouřka nadále vyvíjet.

Meteozprávy
Aplikace zobrazuje informace o počasí přímo od uživatelů, kteří sledují počasí v daných místech.

Přidávejte informace o počasí
Aplikace umožňuje zasílat informace o počasí ve vaší lokalitě. Pokud se u vás vyskytuje například silná bouřka, stačí v aplikaci vytvořit hlášení o počasí, které si následně přečtou stovky lidí. Ostatní lidi tak varujete před nepříznivým počasím, které panuje ve vašem městě a pravděpodobně zasáhne i další.

http://www.in-pocasi.cz/aplikace/meteomapy.php

How To Play Meteoradar In-počasí Apps On PC,Laptop,Tablet

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the Meteoradar In-počasí Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install Meteoradar In-počasí APPS for PC Windows.Now you can play Meteoradar In-počasí Apps Games on PC.
Click below link to download app for pc

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR